Karabinek szturmowy – kurs podstawowy

350,00 

Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Karabin szturmowy to dziś podstawowe wyposażenie każdej skutecznej armii świata. Również polskiej! Chcesz wiedzieć jak działa karabin szturmowy, jak się go obsługuje? Jeśli tak, to zapraszamy na zajęcia, które dadzą Ci praktyczną wiedzę jak takim uzbrojeniem się sprawnie posługiwać. Zainteresowany, zainteresowana?

Dla kogo?

Zajęcia z obsługi karabinu szturmowego kierowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę z bronią palną, w tym do tych, które nigdy wcześniej nie miały w ręku karabinu. Do wzięcia udziału w zajęciach nie potrzebujesz pozwolenia na broń, jakichkolwiek uprawnień ani zaświadczeń. Zapraszamy zarówno panów jak i panie.

Czego będziemy się uczyli?

Chcemy nauczyć Was sprawnego posługiwania się dwiema podstawowymi platformami broni strzeleckiej używanymi dziś w armiach całego świata oraz najnowszą platformą wchodzącą na uzbrojenie Wojska Polskiego. Pierwsza z nich to platforma AK (Kałasznikow), druga to amerykańska platforma AR (na bazie której produkowane jest uzbrojenie strzeleckie armii Stanów Zjednoczonych, w tym karabiny M4). Tą trzecią jest oczywiście MSBS Grot. Program szkolenia obejmuje w przypadku wszystkich platform takie punkty jak:
– zasada działania
– budowa
– montaż, demontaż, czyszczenie
– kontrola broni, zabezpieczenia, „manual”
– strzelanie

Ile będziemy strzelali?

Planujemy skupić się głównie na tym, abyście wiedzieli i rozumieli jak działają wszystkie trzy platformy. Będziemy chcieli jednak również postrzelać z różnych postaw. Planujemy po 10 strzałów z każdej broni. Dla chętnych – można dokupić dodatkowe naboje i postrzelać więcej.

Jaki jest koszt?
– koszt szkolenia to 350 zł
– każdy dodatkowy nabój: 6 zł

Gdzie i kiedy?

Szkolenie Karabin szturmowy – podstawy przeprowadzimy na strzelnicy Zbrojownia Modlin. Zajęcia zaplanowaliśmy na niedzielę 15 maja, na godzinę 14.00! Zajęcia potrwają 3-4 godziny.