Shoot Off – 2 Gun!

120,00 

9 w magazynie

Kategoria:

Opis

Zawody Shoot Off – 2 Gun!

Zawody 2 Gun w luźnej konwencji, w których będziecie mogli wykazać się mistrzowskim opanowaniem strzelby i pistoletu! Oddasz minimum 55 strzałów z pistoletu i 55 ze strzelby. Jak to w zawodach Shoot Off – rywalizacja będzie odbywała się pomiędzy ludźmi, najpierw w fazie grupowej, potem w systemie pucharowym, który wyłoni zwycięzców.

A propos zwycięzców – dzięki Strefie Celu mamy dla zwycięzcy wartościowy zestaw nagród. Dla pozostałych mamy sporo gadżetów od samej strzelnicy, jak i naszych partnerów.

Zawody rozgrywamy wyłącznie w klasie Standard Manual dla strzelby i w klasie Standard dla pistoletu. Jeśli nie dysponujesz takim sprzętem – wypożyczymy Ci go bezpłatnie! Zabierz jedynie swoją amunicję!

Szczególnie serdecznie zapraszamy klubowiczów KSK Zbrojownia Modlin. Do Waszej dyspozycji oddajemy sprzęt i amunicję. Ammo w cenie 2,40 zł za nabój 9mm i 3,50 zł nabój do strzelby.

Cena: 120 zł
Cena dla członków KSK ZM: 100 zł.
Kiedy: 4 grudnia, niedziela
Gdzie: Zbrojownia Modlin

Zawody zostaną rozegrane przy okazji imprezy o nazwie Mikołajki na Strzelnicy z mnóstwem dodatkowych atrakcji dla dzieci, młodzieży. Na miejscu ognisko, grill, kiełbaski i wiele innych!