Sierpniowy Shoot Off – 2 Gun!

130,00 

Kategoria:

Opis

Zawody z kalendarza PZSS – możesz dopisać je do swojej licencji!!
Zawody 2 Gun w luźnej konwencji, w których będziecie mogli wykazać się mistrzowskim opanowaniem strzelby i pistoletu! Oddasz minimum 55 strzałów z pistoletu i 55 ze strzelby. Jak to w zawodach Shoot Off – rywalizacja będzie odbywała się pomiędzy ludźmi, najpierw w fazie grupowej, potem w systemie pucharowym, który wyłoni zwycięzców.
Zawody rozgrywamy wyłącznie w klasie Standard Manual dla strzelby i w klasie Standard dla pistoletu. Jeśli nie dysponujesz sprzętem w takiej klasie – wypożyczymy Ci broń bezpłatnie! Zabierz jedynie swoją amunicję (9mm i strzelbową)! Oczywiście ta propozycja dotyczy wyłącznie posiadaczy broni palnej, którzy dysponują sprzętem innej klasy, niż Standard Manual dla strzelby i klasy Standard dla pistoletu!
Istnieje możliwość wystąpienia w klasie Open, ale wyłącznie z własną bronią. Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana startem w tej klasie wpisz w komentarzu do zamówienia hasło „Open”.
Szczególnie serdecznie zapraszamy klubowiczów KSK Zbrojownia Modlin. Do Waszej dyspozycji oddajemy sprzęt i amunicję. Ammo w cenie 2,40 zł za nabój 9mm i 3,50 zł nabój do strzelby.
Cena: 130 zł
Cena dla członków KSK ZM: 100 zł.
Kiedy: 10 sierpnia, sobota
Gdzie: Zbrojownia Modlin
Zapisy: https://szkolenia.zbrojowniamodlin.pl/
Na miejscu grill, kiełbaski i wiele innych!