Strzelba Dynamiczna – lipiec

350,00 

Opis

Mamy dla Was świetnie przygotowany obiekt dla dynamicznego strzelectwa strzelbowego, mamy multum celów i zabezpieczenie techniczne. A to dopiero początek powodów, dla których naszą sekcją strzelbową warto się zainteresować.

Kiedy?

UWAGA! Wyjątkowo pierwsza niedziela miesiąca – 7 lipca!

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia w sekcji prowadzi Sylwester Jackowski. Sylwetki Sylwka nie trzeba przedstawiać, ale dla porządku wspomnimy że to między innymi wielokrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, Medalista Mistrzostw Czech i Francji oraz członek polskiej Kadry Narodowej. Przede wszystkim Sylwester jest świetnym szkoleniowcem, wkładającym mnóstwo pracy i uwagi w swoich podopiecznych. Jest też facetem, z którym będziecie po ludzku chcieli spędzać czas na strzelnicy.

Jak będzie działać sekcja?

Raz w miesiącu (najczęściej jest to druga niedziela miesiąca) będziecie mieli zajęcia na strzelnicy Zbrojownia Modlin z Sylwestrem Jackowskim. Jako strzelnica dostarczamy Wam wszystko co potrzebne, aby zajęcia odbywały się na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o organizację i zaplecze strzeleckie. W pozostałe niedziele macie do dyspozycji oś, gdzie w ramach działań sekcji możecie ćwiczyć i odrabiać prace domowe, które otrzymacie od prowadzącego sekcję.

Do kogo adresowane są zajęcia?

Skupiamy się na początkujących. Chcemy zacząć od samego początku, tak aby później Wasz poziom budować na solidnych podstawach. Kogo zapraszamy? Każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności strzeleckie w strzelbie dynamicznej.

Jak się zapisać?

Przez naszą stronę Centrum Szkoleniowego: https://szkolenia.zbrojowniamodlin.pl/

Kiedy strzelamy?

Zajęcia z Sylwestrem Jackowskim są w drugą niedzielę miesiąca. W pozostałe niedziele mamy dla Was przygotowaną oś, abyście mogli trenować. Dokładne godziny i szczegóły zajęć przekażemy Wam przed zajęciami.

Jaki jest koszt udziału w zajęciach?

Członkowie klubu KSK Zbrojownia Modlin – 250 zł
Pozostali – 350 zł